Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
Spotify звинуватила Apple в неконкурентній поведінці через підписку на Apple One

Spotify звинуватила Apple в неконкурентній поведінці через підписку на Apple One

У Spotify вважають, що спільнота розробників зазнає невиправної шкоди

Spotify звинуватила Apple в неконкурентній поведінці через підписку на Apple One
apple.com

Музичний сервіс Spotify заявив, що Apple, випустивши єдиний пакет підписок на свої сервіси Apple One, зловживає домінуючим становищем на ринку, пише The Verge, на який посилається vc.ru.

Компанія заявила виданню, що Apple зловживає домінуючим становищем на ринку і поводиться нечесно щодо конкурентів, спонукаючи покупців робити вибір на користь своїх продуктів.

«Ми просимо антимонопольні органи оперативно припинити антиконкурентну поведінку Apple. Якщо цього не відбудеться, співтовариство розробників зазнає невиправної шкоди, а загальна свобода: слухати, вчитися, творити, спілкуватися – буде поставлена під загрозу», – заявили в Spotify.

Apple, звичайно, може активно просувати свою пакетну пропозицію, тому ситуація, в якій хтось вибере Apple Music, а не Spotify, виглядає «ледь правдоподібною», зазначає The Verge.

В Apple вважають, що у користувачів, як і раніше, є можливість «відкривати альтернативи і насолоджуватися ними», вказує видання.

15 вересня Apple представила єдину підписку на свої сервіси Apple One. У неї ввійдуть Apple Music, Apple TV, Apple Arcade, Apple News та інші сервіси за фіксованою ціною.

Spotify вже скаржилася на Apple регуляторам. У березні 2019 року сервіс звернувся в Єврокомісію, зокрема, через те, що Apple не дозволяла Siri та HomePod запускати Spotify. У червні 2020 року Єврокомісія почала розслідування через комісію 30% в App Store за скаргою Spotify і Rakuten.

У червні 2019 року кількість абонентів Apple Music перевищила 60 млн, в червні 2020 року на Spotify були підписані понад 138 млн користувачів.

Нагадаємо, напередодні на презентації Apple представила новий смарт-годинник Apple Watch 6-го покоління, оновлений iPad Air четвертого покоління і iPad Pro восьмого покоління.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті