Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Китай вперше запустив супутники за допомогою ракети морського базування

Китай вперше запустив супутники за допомогою ракети морського базування

Супутники передаватимуть інформацію про земельні ресурси, міське планування та стихійні лиха

Китай вперше запустив супутники за допомогою ракети морського базування
Фото: САSC

Китай успішно запустив на орбіту дев'ять супутників за допомогою ракети-носія «Чанчжен-11» – першого в країні ракетоносія морського базування. Про це повідомляє Сіньхуа.

Самі супутники були розроблені компанією Chang Guang Satellite Technology Co., Ltd. Троє з них використовуватимуться для зйомки відео, один з яких для популярної китайської онлайн-Тб Bilibili, а інший – для державної телекомпанії CCTV.

Тим часом решта шість супутників – це супутники, які за допомогою технологій формування та зчитування аерокосмозображень отримуватимуть зображення з високою роздільною здатністю.

Супутник Bilibili відрізняється низькою вартістю розробки, низьким енергоспоживанням, легкою вагою і високою роздільною здатністю.

З його допомогою можна отримати кольоровий фото- і відеоконтент з роздільною здатністю вище 0,98 метра. Ці дані використовуватимуться для створення популярних відеороликів, що охоплюють такі області, як наука і технології, гуманітарні науки, історія й освіту.

Усі дев'ять супутників надаватимуть дані дистанційного зондування для служб обстеження земельних ресурсів країни, міського планування та моніторингу стихійних лих.

Запуск був здійснений у Жовтому морі Тайюаньським центром запуску супутників.

Нагадаємо, голова громадської ради при Державному космічному агентстві Едуард Кузнєцов в інтерв'ю виданню Mind розповів, що Україна користується чужими супутниками, тобто доступ до секретної інформації відкритий.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті