Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
Лукашенко попросив у Путіна «деякі типи зброї» – ЗМІ

Лукашенко попросив у Путіна «деякі типи зброї» – ЗМІ

Він наголосив на необхідності «сміливіше захищати інтереси і білорусів, і росіян»

Лукашенко попросив у Путіна «деякі типи зброї» – ЗМІ
Олександр Лукашенко
фото president.gov.by

Президент Білорусії Олександр Лукашенко звернувся до свого колеги з РФ Владіміра Путіна стосовно поставки в його країну «певних типів зброї» .

«Я просив президента Росії про деякі типи зброї. Сказав йому, що, коли ви приїдете, ми подивимося, що нам і де треба реально зміцнити в плані Союзної держави. Боятися нічого, ми готові на це йти. Останні події свідчать, що треба сміливіше захищати інтереси і білорусів, і росіян. Так сталося, що ми в цьому плані залишилися самі, але не найслабші», – цитує слова білоруського лідера під час його розмови з з главою Міноборони РФ Сергеєм Шойгу держагентство «Белта».

Лукашенко також повторив, що в грудні або січні хоче провести Всебілоруські народні збори, які «вималюють план,в тому числі і конституційних змін».

«Наступні президентські вибори – за Конституцією. Як визначимося, так і буде», – сказав він.

Лукашенко також розповів, що запропонував Путіну подумати про нові військові навчання.

«Ми домовилися з президентом Росії, що нам треба продовжити навчання на території Білорусі «Слов'янське братство», які проходять під Брестом. Ми вітаємо ці навчання, і добре, що вони проходять, притому, як мені доповідають, успішно. Треба подумати про другий етап навчань та інших навчаннях, виробити план, не озираючись на всі боки, хто нам і що скаже, – зазначив він. – Ми не збираємося нікого напружувати, нахабно щось робити, але й своїх інтересів ми повинні дотримуватися».

Нагадаємо: напередодні після зустрічі президентів РФ та Білорусі, Путін пообіцяв Лукашенку кредит на $1,5 млрд і вакцину від COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті