Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
Сінгапурці можуть заробити на здоровому способі життя

Сінгапурці можуть заробити на здоровому способі життя

Влада країни домовилось з Apple виплачувати кошти тим, хто займається спортом, правильно харчується та дотримується режиму сна

Сінгапурці можуть заробити на здоровому способі життя
фото pixabay.com

Влада Сінгапуру і американська Apple оголосили про своє партнерство в рамках ініціативи в області охорони здоров'я. Як повідомляє пресслужба техногіганта, ініціатива, яка отримала назву LumiHealth, спрямована на заохочення здорового способу життя за допомогою Apple Watch.

 «Не дивлячись на те, що всі ми в усьому світі стикаємося з проблемами COVID-19, ми повинні продовжувати інвестувати в своє майбутнє. І немає кращого вкладення, ніж у власне здоров'я, – сказав Хенг Сві Кіт, заступник прем'єр-міністра Сінгапуру. – Це партнерство між Сінгапуром і Apple дозволить сінгапурцям вести більш здоровий спосіб життя, але, що не менш важливо, воно внесе цінний внесок в покращення здоров'я людей в усьому світі».

LumiHealth використовує можливості Apple Watch, щоб спонукати сінгапурців і жителів Сінгапуру прийняти здорові звички за допомогою персоналізованих нагадувань, програм, інструктажів і стимулів.

Користувачам необхідно зареєструватись в спеціальній програмі, яка відслідковуватиме, як вони займаються фітнесом, плаванням, йогою, медитацією, наскільки правильно харчуються і як дотримуються режиму сну. Для тих, хто досягне певних результатів, передбачена грошову винагорода у $280.

Apple наголошує, що LumiHealth був створений з урахуванням конфіденційності клієнтів і безпеки даних, вбудованих в його дизайн. Програма є добровільною: користувачі повинні зареєструватися і дати згоду на обмін інформацією з LumiHealth, окрім того, вони можуть відмовитися від участі в будь-який момент. Збір будь-якої особистої ідентифікованої інформації буде обмежений інформацією, яка дозволить додатком забезпечити персоналізований досвід, який відповідає потребам користувача. Дані будуть зберігатися в високозахищеній системі, яка повністю відповідає законам Сінгапуру про конфіденційність і безпеку даних.

Нагадаємо: компанія Apple на презентації 15 вересня представила смарт-годинник Apple Watch Series 6, а також оновлений планшет iPad Air.

 Для анонсу iPhone 12 компанія Apple проведе окремий захід у жовтні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті