Захворіло у світі
31,032,045
Померло у світі
960,729
Вилікувалось у світі
21,255,717
Захворіло в Україні
178,353
Померло в Україні
3,583
Вилікувалось в Україні
78,184
На будівництво аеропорту Дніпра має піти 2 млрд грн з бюджету - ОП

На будівництво аеропорту Дніпра має піти 2 млрд грн з бюджету - ОП

Довжина нової злітно-посадкової смуги буде 3,2 км

На будівництво аеропорту Дніпра має піти 2 млрд грн з бюджету - ОП
Фото: pixabay.com

Оновлений аеропорт Дніпра стане ще одним кроком держави на шляху до цивілізованого й комфортного суспільного життя. На цьому наголосили в Офісі Президента у фейсбуці.

«Ось черговий приклад сьогодні: у Дніпрі стартували роботи з будівництва сучасного аеропорту. Вже скоро побачите нову злітно-посадкову смугу завдовжки 3,2 кілометра, яка буде оснащена сучасними системами навігації, метеорологічним і світлосигнальним обладнанням. Необхідне фінансування для реалізації проєкту в обсязі 2 млрд грн має бути відображено в державному бюджеті наступного року», – йдеться у повідомленні.

Паралельно розпочато будівництво нового пасажирського та VIP-терміналів за кошти приватного інвестора, а також оголошено тендер на відбір генпідрядника спорудження нового аеродромного комплексу.

«Розбиті дороги, «стомлені» мости, деградовані соціальні об'єкти – це те, що завжди шокувало іноземних гостей в Україні та ніби повністю влаштовувало вітчизняних політиків. Нас – не влаштовує. Саме тому нині масштабно будуються та ремонтуються дороги й аеропорти, лікарні та школи, спортивна інфраструктура. Наступного року додамо ще й об'єкти культурної спадщини до нашого «Великого будівництва», – зазначили в ОП.

Початок національного проєкту «Велике будівництво» було ініційовано восени 2019 року президентом Володимиром Зеленським. Мета проєкту – побудувати необхідні об’єкти інфраструктури по всій Україні. Починаючи з 1 березня 2020 року, в рамках проєкту на понад 300 об’єктах почалися будівельні роботи. У планах протягом року – зведення понад 100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів та 200 нових приймальних відділень лікарень. Також буде збудовано 4000 км доріг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті