Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
Трамп заявив, що не готовий підписатися під угодою Oracle по купівлі китайського TikTok

Трамп заявив, що не готовий підписатися під угодою Oracle по купівлі китайського TikTok

На додачу, американський лідер виступив проти того, щоб ByteDance зберегла за собою контрольний пакет акцій TikTok в США

Трамп заявив, що не готовий підписатися під угодою Oracle по купівлі китайського TikTok
Дональд Трамп
фото www.flickr.com/photos/gageskidmore/30020735733

Президент США Дональд Трамп заявив, що не готовий схвалити пропозицію китайської компанії ByteDance, згідно з якою Oracle стане постачальником технологій для популярного додатка TikTok. Як повідомляє CNBC, ByteDance направив пропозицію в американське Казначейство на вихідних і чекає на відповідь.

Трамп наголосив, що має бути на 100% впевнений, що угода відповідатиме інтересам національної безпеки. Він додав, що для початку має ретельно її вивчити.

Позиція Трампа ускладнює можливу домовленість, яка могла б дозволити політичні розбіжності між США і Китаєм після того, як Трамп зробив кроки, щоб заборонити додаток або змусити його передати свої операції в США американській компанії.

Трамп також виступив проти ідеї, щоб ByteDance зберегла за собою контрольний пакет акцій TikTok в США, в той час як Oracle отримає міноритарний пакет.

Нагадаємо: днями стало відомо, що ByteDance зробила вибір на користь Oracle, яка стане технологічним партнером китайської компанії і буде керувати даними американських користувачів TikTok.

Як повідомлялось, ByteDance вже направила в Мінфін США пропозицію щодо угоди, згідно з якою Oracle буде виступати в якості «надійного технологічного партнера», Компанії домовилися, яким чином зберігатимуться дані користувачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті