Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
Навального хочуть номінувати на Нобелівську премію миру

Навального хочуть номінувати на Нобелівську премію миру

У разі номінування на премію він, ймовірно, змагатиметься з Дональдом Трампом та подружжям Тихановських

Навального хочуть номінувати на Нобелівську премію миру
Олексій Навальний
фото: REUTERS

Професор Ратґерського університету і соціолог Сергій Єрофєєв заявив, що ряд професорів визнаних університетів, які займаються Росією, висунули Олексія Навального на Нобелівську премію миру. Про це Єрофєєв повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Про Олексія Навального тепер ще й така новина: сьогодні ряд професорів визнаних університетів, які займаються Росією, висунули його на Нобелівську премію миру. Ця ідея не зовсім нова, але вона стала більш актуальною і повинна знайти широкий відгук, тим більше що тепер Навального підтримують навіть не 2% росіян (спасибі Левада-центру та на те), а набагато більше, про що свідчать оглушливі перемоги Ксенії Фадєєвої і Сергія Бойко в Томську і Новосибірську», – зазначив вчений

Також він підкреслив, що процес висунення почали вчені, але це не означає, що не з'являться державні діячі або представники міжнародних організацій, які за ними підуть.

«У будь-якому випадку, важливо пам'ятати, що першими виявились не політики, а саме вчені», – додав Єрофєєв.
Крім цього, він відзначив, що «навіть ті колеги, які вважають, що Нобелівська премія миру кілька дискредитована, згодні дати їй шанс, якщо її отримає Олексій».

Нагадаємо: у разі номінування політика на премію він, ймовірно, змагатиметься за нагороду з Дональдом Трампом та подружжям Тихановських.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті