Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Білл Гейтс розповів, що думає про порівняння Ілона Маска зі Стівом Джобсом

Білл Гейтс розповів, що думає про порівняння Ілона Маска зі Стівом Джобсом

На його думку, порівнювати між собою інженера і дизайнера недоречно

Білл Гейтс розповів, що думає про порівняння Ілона Маска зі Стівом Джобсом
фото DR

Засновник Microsoft Білл Гейтс дав інтерв'ю журналу Bloomberg Businessweek, в якому висловився про боротьбу з коронавірусом і глобальним потеплінням, інновації і проблеми дезінформації. Зокрема, Гейтс дав оцінку внеску, який зробила Tesla в  захист навколишнього середовища, пише Forbes.

На думку Гейтса, створений Ілоном Маском «чудовий електромобіль» дуже допоміг боротьбі з глобальним потеплінням. Незважаючи на те, що Tesla випускає швидше преміальні машини, ринок електрокарів продовжить рости, і на нього будуть приходити всі нові виробники, вважає мільярдер.

Втім, Гейтс також зазначив, що підвищення частки ринку електричних авто – значно простіше завдання, ніж трансформація важкої індустрії в бік більшої екологічності.

Відповідаючи на питання журналіста про те, чи можна назвати Ілона Маска «новим Стівом Джобсом», Гейтс сказав, що це «дивне спрощення». Він охарактеризував Маска як інженера-практика, а Джобса назвав генієм дизайну, маркетингу і підбору людей. «Зайшовши в кімнату, ви б навряд чи переплутали їх між собою», – додав він.

Раніше, 12 вересня, в своєму Twitter Ілон Маск заявив, що Білл Гейтс «уявлення не має» про розробку і виробництві електровантажівок, коментуючи статтю на сайті Гейтса, в якій мільярдер попередив, що електродвигуни «ймовірно ніколи не стануть дієвим рішенням» для далеких перевезень, вантажних суден і пасажирських літаків.

Нагадаємо, Білл Гейтс попередив про майбутню катастрофу, «гіршу за коронавірус».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті