Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Facebook запустила програму для малого бізнесу: компанії зможуть керувати акаунтами в Instagram і Messenger

Facebook запустила програму для малого бізнесу: компанії зможуть керувати акаунтами в Instagram і Messenger

У 2021 році компанія планує підключити до сервісу і WhatsApp

Facebook запустила програму для малого бізнесу: компанії зможуть керувати акаунтами в Instagram і Messenger
фото Shutterstock

Facebook запустила в США додаток Business Suite, який дозволяє бізнесу управляти своїми акаунтами в Facebook, Instagram і Facebook Messenger з одного інтерфейсу.

За допомогою Business Suite компанії можуть отримувати повідомлення, сповіщення і попередження з усіх трьох платформ в єдиній поштовій скриньці, пише Axios, на яке посилається vc.ru. У 2021 році компанія планує додати в Business Suite месенджер WhatsApp і сервіс для створення інтернет-магазинів всередині соцмережі Facebook Shops.

Business Suite дозволяє публікувати і планувати контент або рекламу в Facebook та Instagram одночасно. У додатку також є аналітика – можна подивитися, який контент краще підходить для кожного з додатків.

Facebook розробила інструмент для підтримки малого бізнесу, у якого не завжди є великі команди для роботи з соцмережами. В майбутньому Facebook може відкрити сервіс і для більших компаній.

«Наша мета – максимально спростити доступ до клієнтів для підприємств», – прокоментував віце-президент з маркетингу рекламних продуктів Facebook Грем Мадд.

В умовах пандемії Facebook намагається розробити інструменти для підтримки малого бізнесу, на який припадає велика частина його рекламних доходів. У травні 2020 року компанія запустила сервіс Shops, який допомагає відкрити інтернет-магазин всередині соцмережі.

Додаток – перший продукт від Facebook, який об'єднує внутрішню інфраструктуру для трьох своїх додатків для обміну повідомленнями, відзначає Axios. За даними видання, компанія працює над ним з 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті