Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Apple націлилась на перспективний індійський ринок

Apple націлилась на перспективний індійський ринок

Техногігант відкриє свій перший інтернет-магазин в країні наступного тижня

Apple націлилась на перспективний індійський ринок
фото www.flickr.com/photos/143447993@N07/49514896023

Американський техногігант Apple анонсував відкриття свого першого інтернет-магазину в Індії 23 вересня. Як повідомляє Reuters, дата була обрана не випадково, оскільки співпаде із святковим сезоном в країні, коли рітейлери мають змогу заробити найбільше.

Наразі Apple продає свої продукти в Індії через треті країни і роздрібні компанії, такі як Amazon.com і Flipkart, що належить Walmart.

В Індії налічується понад 1 млн абонентів мобільного зв'язку, третина з яких покладається на дешеві і звичайні смартфони. Це свідчить про великі перспективи зростання для виробників смартфонів, але також пов'язано з більш дешевою робочою силою для виробництва пристроїв.

Нагадаємо: раніше на цьому тижні Apple запустила віртуальний фітнес-сервіс і пакетний сервіс Apple One, який об'єднує всі його підписки. Основна увага приділяється послугам, які лежать в основі стратегії зростання Apple і обслуговують клієнтів, що працюють з дому, через пандемію COVID-19.

Нагадаємо: 15 вересня Apple представила єдину підписку на свої сервіси Apple One. У неї ввійдуть Apple Music, Apple TV, Apple Arcade, Apple News та інші сервіси за фіксованою ціною.

У відповідь музичний сервіс Spotify заявив, що Apple, випустивши єдиний пакет підписок на свої сервіси Apple One, зловживає домінуючим становищем на ринку

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті