Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
Де українці купують запчастини для гаджетів
Реклама

Де українці купують запчастини для гаджетів

 

Цей матеріал також доступний російською
Де українці купують запчастини для гаджетів

За часів всесвітнього прогресу мобільної індустрії на ринках з'являються нові унікальні девайси, які мають полегшити життя людини. Але поряд зі своєю багатофункціональністю, такі вироби не відрізняються високою міцністю та досить крихкі. І коли ваш улюблений смартфон після падіння прикрашає павутина з тріщин, необхідно терміново щось робити!

Як економити на послугах ремонту

Найпростіший спосіб усунути проблему – заміна мобільника на новий. Але далеко не у кожного є така можливість. А звертаючись до ремонтної майстерні, виникає питання, може все ж дешевше купити новий телефончик?

Ні для кого не секрет, що усі гаджети, які надійшли на український ринок, виробляються на території Китаю. Торгові майданчики рясніють пропозиціями як брендових товарів, так і маловідомих. До того ж, тут можна замовити будь-які ремонтні запчастини:

  • запасні кнопки та корпуси;
  • сенсори, екрани та модулі;
  • динаміки та мікрофони;
  • аксесуари та чохли для будь-яких моделей.

Тому, якщо звернувшись до майстра, вам озвучили непомірну ціну замінної деталі, ви можете з легкістю замовити необхідний аналог на території КНР. Головне, знати кодування, її, до речі, можна дізнатися безпосередньо у майстра або пошукати в інтернеті.

Де українці купують запчастини для гаджетів

Переваги купівлі у Піднебесній

Позитивних моментів придбання безпосередньо у виробника безліч, починаючи від доступності ціни, закінчуючи пропонованою варіативністю. Але щоб не розчаруватися у своєму придбанні та замовити саме те, що вам необхідно, найкраще звернутися за допомогою до посередника. У подібних ситуаціях гарантом доставки виступає перевізник, який ввозить вашу покупку в країну.

На сьогоднішній день найбільш термінова доставка з Китаю з Meest China. Вони надають низку послуг як комерсантам, так і звичайним людям, яким терміново необхідно отримати своє замовлення:

  • консолідація відправлень від різних постачальників в одну посилку;
  • перевірка відповідності та наявності браку;
  • документальний супровід і митне оформлення товарів, що ввозяться;
  • викуп замовлення з різних торгових майданчиків Китаю.

Коли ви оформлюєте замовлення в компанії Meest China, ви можете бути впевнені, що відправлення дійде до вас, не загубиться і не пошкодитися у процесі транспортування. А по країні посилку доставить одна зі служб: Нова Пошта, Укрпошта або Meest Express (в залежності від вашого географічного розташування).

Безсумнівно, купувати через інтернет у Китаї у кілька разів складніше, ніж піти до магазину та розрахуватися на касі. Але коли справа стосується товарів, які не можна «просто так» купити, краще та надійніше варіанту, ніж замовлення у Піднебесній, безпосередньо у виробника, знайти важко.

Де українці купують запчастини для гаджетів

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті