Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Влада США перевірить Epic Games і Riot Games через їх зв'язки з китайською Tencent

Влада США перевірить Epic Games і Riot Games через їх зв'язки з китайською Tencent

Адміністрацію цікавить, як компанії обробляють дані американських користувачів

Влада США перевірить Epic Games і Riot Games через їх зв'язки з китайською Tencent
фото Epic Games

Epic Games, Riot Games та інші розробники ігор отримали запити про протоколи безпеки від комітету з іноземних інвестицій у США, пише Bloomberg з посиланням на обізнані джерела.

Перевірка пов'язана з китайською Tencent, однією з найбільших ігрових компаній у світі: їй належить Riot Games і 40% в Epic Games, вказує агентство. Владу цікавить, як компанії обробляють дані американських користувачів.

За даними PCGamer, в портфоліо Tencent входять понад 300 компаній. У 2011 році вона придбала 93% в Riot Games за $400 млн, а в 2015 році викупила частки повністю, нагадує видання. Riot Games – розробник League of Legends, найпопулярнішої гри на ПК, зазначає Bloomberg.

Через розбіжності з приводу безпеки даних американських користувачів під заборону в США вже потрапили TikTok і месенджер WeChat, що належать китайським компаніям.

Згідно з указами Дональда Трампа, заборона TikTok блокує всі угоди за участю його материнської компанії ByteDance і її «дочок», а заборона WeChat – тільки угоди з додатком. Видавці ігор (в тому числі Riot Games і Epic Games) не потрапляли під дію документа, зазначали в Білому домі.

За оцінками Bloomberg Intelligence, активи Tencent в США можуть коштувати не менше $22 млрд, на них припадає 6-7% її продажів і виручки. Їм може загрожувати ризик примусового продажу, як у випадку з TikTok, вказує видання.

Тим часом судове протистояння між Apple та компанією Epic Games набирає обертів. Техногігант подав проти компанії зустрічний позов.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті