Захворіло у світі
44,495,972
Померло у світі
1,174,225
Вилікувалось у світі
30,058,850
Захворіло в Україні
370,417
Померло в Україні
6,868
Вилікувалось в Україні
151,632
Держмитниця повідомила про припинення блокування ввезення бітуму з Білорусі

Держмитниця повідомила про припинення блокування ввезення бітуму з Білорусі

Бітумовози почали пропускати за умови, що інші товари будуть оформлюватися паралельно

Держмитниця повідомила про припинення блокування ввезення бітуму з Білорусі
Фото: фейсбук-сторінка Київської митниці Держмитслужби

На кордоні України та Білорусі в пункті пропуску «Виступовичі» припинено блокування бітумовозів завдяки домовленостям з митною службою. Про це у фейсбуці повідомила Київська митниця Державної митної служби.

«Завдяки досягнутим домовленостям між митною службою та водіями вантажівок, блокування ними бітумовозів в пункті пропуску «Виступовичі» припинено. Ситуація стабілізується», – йдеться в повідомленні.

Водії погодилися пропускати вантажівки окремою чергою, але за умови, що митне оформлення інших товарів буде проводитися паралельно з бітумом.

Від 0-00 години 20 вересня станом на 16:00 в цьому пункті пропуску на в'їзд оформлено 144 транспортних засоби з різними товарами, на виїзд – 130.

Всього від 14.00 годині по завершенню переговорів в зону митного контролю прибуло 31 транспортний засіб з бітумом, частина бітумовозів вже оформлена, інші – в процесі оформлення. Митне оформлення інших товарів виробляється паралельно зі стратегічним бітумом.

Нагадаємо, 17 вересня Митниця заблокувала фури з бітумом із Білорусі для «Великого будівництва», бо згідно з наказом Міністерства фінансів, що вступив у дію 8 вересня, при транзитному переміщенні товарів транспортними засобами комерційного призначення необхідно надавати попередню митну декларацію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті