Трамп благословив партнерство TikTok та Oracle

Трамп благословив партнерство TikTok та Oracle

Американська компанія придбає 12,5% акцій, 80% - залишаться у ByteDance

Трамп благословив партнерство TikTok та Oracle
фото pixabay.com

Президент США Дональд Трамп схвалив партнерство Oracle і TikTok. Як повідомляє Bloomberg, американська компанія буде управляти даними користувачів соцмережі в США.

«Я схвалив концепцію угоди, – сказав Трамп .- Якщо вони це зроблять, це добре. Якщо ні, то теж нічого»

Нова компанія, яка називатиметься TikTok Global, погодилася направити $5 млрд у вигляді податків в США і створити новий освітній фонд, який, за словами Трампа, задовольнить його вимогу про отримання урядом платежу по угоді.

«Вони збираються створити дуже великий фонд, – сказав він. – Це їхній внесок, про який я просив».

Oracle планує придбати 12,5% акцій нового TikTok Global, в той час як Walmart Inc. заявила, що попередньо погодилася купити 7,5% компанії. Головний виконавчий директор Walmart Дуг Макміллон увійде до ради директорів TikTok Global. Згідно із заявою, чотири з п'яти місць у раді директорів займуть американці.

Нагадаємо: Oracle і Walmart можуть виплатити китайській ByteDance Ltd. сумарно $12 млрд за покупку американського сегменту додатку TikTok. Між тим, компанія-власник ByteDance добивається оцінки TikTok у $60 млрд.

Держсекретар США Майкл Помпео охарактеризував пропоновану роль Bytedance як «пасивного власника акцій». За його словами, у китайської компанії не буде «повноважень приймати рішення».

Як повідомляє Bloomberg, Oracle буде розміщувати всі дані в США і забезпечуватиме безпеку своїх комп'ютерних систем. Компанія виключає ризик того, що іноземні уряди будуть шпигувати за американськими користувачами або намагатися вплинути на них за допомогою дезінформації.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло