Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Кабмін готує законопроєкти для перехідного періоду повернення окупованих територій

Кабмін готує законопроєкти для перехідного періоду повернення окупованих територій

Мова йде також про перехідне правосуддя

Кабмін готує законопроєкти для перехідного періоду повернення окупованих територій
Фото: фейсбук-сторінка Олексія Резнікова

У Кабінеті Міністрів готують пакет законопроєктів щодо так званого перехідного періоду для тимчасово окупованих територій, у тому числі й про перехідне правосуддя. Про це розповів віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Ми зараз готуємо пакет законопроєктів про перехідний період. Я проситиму парламент приймати (пакет законопроєктів – ред.) заздалегідь, у якому будуть складовою в тому числі й закони про перехідне правосуддя», – зазначив він.

За словами високопосадовця, ці законопроєкти даватимуть відповідь пересічним громадянам, які проживають на тимчасово окупованих територіях, «що вони не повинні боятися повернення офіційної України на ці території».

«Тільки ті, хто зрадники, хто скоїв військові злочини, геноцид, (злочини – ред.) проти людства, – їм краще, звісно, тікати, тому що вони понесуть покарання не тільки відповідно до українських законів, а й до міжнародних конвенцій», – заявив Резніков.

Віцепрем'єр-міністр також запевнив, що не варто боятися слова «амністія».

«Амністія повинна бути, амністія постійно застосовується. Ми вивчаємо 260 конфліктів на планеті Земля, які відбувалися, і кожен раз амністію офіційний уряд потім застосовує. Але, звісно, вона не стосується військових злочинців, мародерів, психопатів і так далі», – додав Резніков.

Нагадаємо, місія ОБСЄ зафіксувала ворожі «Гради» та десятки танків біля Новоселівки й Покровки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті