Захворіло у світі
40,818,555
Померло у світі
1,125,388
Вилікувалось у світі
27,929,230
Захворіло в Україні
315,826
Померло в Україні
5,927
Вилікувалось в Україні
132,219
Китай вводить стимули для автопрому на водневих паливних елементах

Китай вводить стимули для автопрому на водневих паливних елементах

В КНР наразі налічується понад 7000 авто, що працюють на водні

Китай вводить стимули для автопрому на водневих паливних елементах
фото www.flickr.com/photos/lotus_tree/8207719331

Китайський Мінфін заявив, що КНР, найбільший у світі автомобільний ринок, вводить нову політику підтримки автомобілів на водневих паливних елементах для поліпшення ланцюжків поставок і технологій в галузі.

Як повідомляє Reuters, Китай також є найбільшим у світі ринком для транспортних засобів на новій енергії (NEV), які включають електромобілі і гібридні автомобілі на водневих паливних елементах.

У той час як попередня політика на підтримку виробників NEV пропонувала субсидії на продаж, нові правила вимагатимуть від місцевих органів влади і підприємств створення більш стійких ланцюжків поставок і бізнес-моделей для галузі.

У документі говориться, що місцевій владі та компаніям необхідно довести, що їхні спільні проекти можуть знизити ціну на водневе паливо, збільшити кількість водневих заправних станцій і поліпшити відповідні технології. Влада пропонуватиме винагороду за проекти після оцінки цих ключових областей реалізації, повідомило міністерство.

У Китаї налічується більше 7000 автомобілів, що працюють на водні, в порівнянні з більш ніж 4 млн електрокарів та гібридів.

Світові автовиробники, в тому числі Toyota Motor і Hyundai Motor, вже оголосили про плани по запуску автомобілів на водневих паливних елементах в Китаї.

Нагадаємо: раніше цього місяця американський виробник паливних елементів Bloom Energy анонсував вихід на ринок водню.

Компанія збирається розпочати продаж електролізерів, машин, які виробляють водень з води в наступному році. При роботі від сонячної або вітрової енергії пристрою можуть генерувати паливо без викидів парникових газів. Наразі, як відомо, велика частина водню виробляється з природного газу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті