Україна відновлює транспортування газу зі Словаччини

Україна відновлює транспортування газу зі Словаччини

Через ГВС Будінце

Україна відновлює транспортування газу зі Словаччини
фото: tsoua.com

Оператор ГТС завершив ремонт газопроводу «Лупінг №4» на кордоні зі Словаччиною і з 22 вересня відновлює транспортування газу до України через газовимірювальну станцію (ГВС) Будінце в повному обсязі. Про це повідомляється на сайті «Оператор ГТС України».

«Оператор ГТС України в установлений термін завершив планові ремонтні роботи на газогоні «Лупінг №4» біля кордону зі Словаччиною. Тому вже на завтра, газову добу 22 вересня, приймаються заявки від трейдерів на транспортування газу зі Словаччини до України через ГВС Будінце в повному обсязі. Газогін та точка міждержавного з’єднання розпочнуть роботу з 7:00 години ранку», – йдеться у повідомленні.

Газопровід «Лупінг №4» був об’єктом підвищеної уваги, адже є єдиним маршрутом гарантованих поставок газу з країн ЄС в Україну. Завдяки залученню додаткових ресурсів строки виконання ремонтних робіт на ньому на прохання учасників ринку були мінімізовані з 7 до 3 тижнів.

Відновлення роботи газопроводу «Лупінг №4» поверне можливість замовникам послуг транспортування використовувати цей газогін для імпорту газу до України в обсягах до 27 млн куб. м/добу гарантованої та до 15,5 млн куб. м/добу переривчастої потужності, з яких 12,2 млн куб. м/ добу вже заброньовані замовниками до кінця вересня.

Нагадаємо: «Оператор ГТС України» підписав зі словацьким оператором Eustream технічний договір про взаємодію.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло