«Сбербанк РФ» заблокував деякі активи ДТЕК в Нідерландах

«Сбербанк РФ» заблокував деякі активи ДТЕК в Нідерландах

Обсяг вимог - $45 млн

«Сбербанк РФ» заблокував деякі активи ДТЕК в Нідерландах
фото: epravda.com.ua

Енергохолдинг ДТЕК повідомив, що 18 вересня 2020 року «Сбербанк Росії» пред`явив DTEK Energy B.V. вимогу погашення простроченої заборгованості та отримав ухвалу суду «про вжиття забезпечувальних заходів щодо деяких активів DTEK Energy B.V. в Голландії». Про це повідомляється на сайті ДТЕК.

«Дані дії не впливають на поточну діяльність компанії з видобутку вугілля і виробництва електроенергії. «ДТЕК Енерго» продовжує працювати безперебійно і здійснює планову підготовку до опалювального сезону 2020/2021 років», – йдеться в повідомленні ДТЕК.

Енергохолдинг зазначає, що разом з ШУ Обухівська перебуває в діалозі з кредиторами щодо умов довгострокової реструктуризації позик.

DTEK Energy B.V в повідомленні на Ірландській фондовій біржі уточнило, що російський «Сбербанк» в Окружному суді Амстердама пред’явив вимогу про виплату близько $45,1 млн, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Йдеться про висунення «Сбербанком РФ» вимоги про виплату за угодою про гарантію щодо платіжних зобов`язань деяких афілійованих осіб «ДТЕК Енерго» відповідно до кредитної угоди, укладеної між цими афілійованими особами та кредитором.

Нагадаємо: суд відхилив позов «Укренерго» до ДТЕК на 426 млн грн. ДТЕК перестав платити тариф на експорт електроенергії, посилаючись на синхронізацію законодавства до європейських норм.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло