ВАКС арештував депутата Юрченка, застава – 3 млн грн

ВАКС арештував депутата Юрченка, застава – 3 млн грн

Тримання під вартою триватиме до 9 листопада

ВАКС арештував депутата Юрченка, застава – 3 млн грн
Олександр Юрченко, нардеп
Фото: фейсбук-сторінка Олександра Юрченка

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) ухвалив узяти під варту народного депутата Олександра Юрченка у залі суду із можливістю внесення застави у розмірі понад 3 млн грн.

«Клопотання детектива задовольнити частково. Застосувати до підозрюваного Юрченка Олександра Миколайовича, 23.07.1988 року народження, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 09.11.2020 у межах строку досудового розслідування. Взяти підозрюваного ... під варту у залі суду. Визначити Юрченку Олександру Миколайовичу розмір застави у розмірі 1 428 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 3 млн 1 тис. 656 грн», – оголосила головуючий суддя.

Сторона обвинувачення вимагала обрати Юрченку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з визначенням як альтернативи застави у розмірі 6 млн 499 тисячі 384 гривні.

Раніше народний депутат Олександр Юрченко під час свого виступу у ВАКС заявив, що не має стосунку до злочину, який йому інкримінують.

13 вересня народний депутат Гео Лерос поінформував у соцмережі, що кілька днів тому НАБУ затримало на хабарі помічника народного депутата Олександра Юрченка (фракція партії «Слуга народу»), який, за словами Лероса, «взяв перші $13 000 з $200 000, які передбачались народному депутату Юрченку за законопроєкт, пов’язаний з побутовими відходами»».

15 вересня Вищий антикорупційний суд обрав помічнику депутата Юрченка Іванові Фіщенку, якого НАБУ підозрює в хабарництві у змові з депутатом, запобіжний захід у вигляді арешту з альтернативою застави більше як 1 млн грн.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова 17 вересня підписала повідомлення про підозру народному депутату Юрченку.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло