Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
NASA повідомило, коли перша жінка висадиться на Місяць

NASA повідомило, коли перша жінка висадиться на Місяць

Космічне агентство опублікувало план з польотів на Місяць

NASA повідомило, коли перша жінка висадиться на Місяць
фото pixabay.com

Національне управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) представило оновлений план своєї програми Artemis щодо польотів на Місяць.

Згідно з графіком, перший безпілотний політ на Місяць відбудеться в 2021 році.

«Перша місія, відома як Artemis 1, запланована на 2021 рік без космонавтів, а Artemis 2 полетить з екіпажем в 2023 році», – сказано в повідомленні NASA.

Висадження на Місяць заплановано на третьому етапі місії (Artemis 3) в 2024 році – саме в цій експедиції вперше братиме участь жінка, уточнюється в повідомленні.

«При двопартійній підтримці Конгресу наш вихід на Місяць в 21 столітті знаходиться в межах досяжності Америки, – сказав адміністратор NASA Джим Бріденстайн. – Ми повертаємося на Місяць за науковими відкриттями, економічною вигодою і натхненням для нового покоління дослідників. Ми також прагнемо до тих перших кроків людини на Червоній планеті», – сказав він.

Зазначається, що космічний корабель майже готовий до запуску, в той час як основна ступінь і прикріплені до неї чотири двигуни проходять останню серію випробувань, які завершаться випробуванням гарячим вогнем цієї осені.

Як повідомляється, у 2021 році тестовий політ корабля, названого Artemis-1, триватиме близько місяця.

В рамках цього етапу заплановано безпілотний політ встановленого на ракету Space Launch System корабля Orion навколо Місяця і його повернення на Землю.

За ним в 2023 році піде пілотований політ Artemis-2 з екіпажем на борту. Висадка на поверхню Місяця на цьому етапі не передбачається.

За планом, в ході місії Artemis-3, яка повинна відбутися в 2024 році, вже буде здійснена висадка астронавтів на поверхню Місяця. Висадку планується здійснити в районі Південного плюса Місяця. Два астронавта – чоловік і перша жінка на Місяці, проведуть на поверхні сім днів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті