Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Путін запропонував «розчистити» світ від санкцій

Путін запропонував «розчистити» світ від санкцій

Це, за його словами, сприятиме відновленню світової економіки в період пандемії

Путін запропонував «розчистити» світ від санкцій

Президент РФ Владімір Путін, під час виступу на 75-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, заявив, що для відновлення світової економіки в період пандемії необхідне «розчищення від обмежень і санкцій».

«Розчищення від обмежень і санкцій могло б стати гарною підмогою для відновлення глобального зростання, скорочення безробіття», – сказав президент, цитує його слова «РБК».

Російський президент зазначив, що наразі особливо актуальною є пропозиція РФ ввести так звані «зелені коридори», які знімуть торгові обмеження, щоб забезпечити доступ країн до товарів першої необхідності.

Путін додав, що для боротьби з фінансовою кризою, спричиненою пандемією, потрібну будуть «нові нестандартні рішення», які потрібно буде розробити разом.

Як відомо, санкції проти РФ впровадили та регулярно продовжують США, країни-члени ЄС та Україна за анексію Криму та агресію.

Нагадаємо: Світовий банку спрогнозував, що на відновлення світової економіки піде п’ять років.

Як повідомлялось, у своєму останньому економічному прогнозі Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) вказала, що світова економіка скоротиться на 4,5% цього року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті