Нобелівська премія 2020: якою буде цьогорічна церемонія нагородження лауреатів

Нобелівська премія 2020: якою буде цьогорічна церемонія нагородження лауреатів

Через COVID-19 церемонію та банкет в Стокгольмі скасували

Нобелівська премія 2020: якою буде цьогорічна церемонія нагородження лауреатів
фото www.flickr.com/photos/atbaker/8459286843

Цьогоріч уперше з 1944 року церемонія нагородження Нобелівських лауреатів у Швеції буде проводитись без їхньої особистої присутності.

Як розповіли організатори, захід проходитиме в онлайн-форматі, під час якої будуть включення наживо з різних країн світу. Не буде також і традиційного святкового банкету у ратуші.

«Нобелівський тиждень – це свято науки, літератури і миротворчих зусиль. Цього року особливо важливо відзначити досягнення лауреатів, які надихають нас і вселяють надію на майбутнє. Нобелівський тиждень не буде традиційним через тривалу пандемії. Це особливий рік – кожен повинен піти на жертви і адаптуватися до абсолютно нових обставин, але ми будемо по-різному віддавати данину поваги лауреатам, їх відкриттям і внескам », – сказав Ларс Хайкенстен, виконавчий директор Нобелівського фонду.

Цього року премії вручатимуться лауреатам у їхніх країнах, швидше за все, за допомогою посольств або університетів лауреатів.

Оголошення лауреатів Нобелівської премії у сфері медицини, фізики, хімії, літератури, миру та економіки відбудеться 5-12 жовтня. Церемонія вручення Нобелівської премії миру відбудеться 10 грудня в столиці Норвегії. Однак вона також зазначає певних змін, зокрема стане менш масштабною.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло