Захворіло у світі
40,818,555
Померло у світі
1,125,388
Вилікувалось у світі
27,929,230
Захворіло в Україні
315,826
Померло в Україні
5,927
Вилікувалось в Україні
132,219
Криптовалюта обійшла золото і стала головним активом 2020 року

Криптовалюта обійшла золото і стала головним активом 2020 року

Децентралізовані фінанси, DeFi, збільшують зростання криптовалют на 66%

Криптовалюта обійшла золото і стала головним активом 2020 року
фото pixabay.com

Криптовалютна манія, відома як децентралізоване фінансування, допомогла перетворити цифрові валюти в найефективніший актив в цьому році, повідомляє Bloomberg.

Індекс цифрових монет Bloomberg Galaxy Crypto виріс приблизно на 66% в 2020 році, що перевищує зростання золота більш ніж на 20%, а також прибутковість світових акцій, облігацій і сировинних товарів. Ключова причина росту – зростання Ethereum.

За словами Майка Макглоуна, стратега Bloomberg Intelligence, більш широке поширення децентралізованих фінансів, або DeFi, призвело до зростання популярності Ethereum, який, «схоже, зберігає статус лідера платформи» в цьому секторі.

DeFi переносить фінансові функції в цифрові регістри, які називаються блокчейнами, дозволяючи людям робити позики або запозичення коштів і заробляти відсотки на ощадному рахунку без необхідності наявності традиційних посередників, таких як банки. Його зростаюча популярність є частиною більш широкої тенденції збільшення використання блокчейна. Багато додатків DeFi запускаються на блокчейні Ethereum.

За даними Fasset, який управляє ринком на основі блокчейну для інвестицій в інфраструктуру, рівень забезпечення DeFi досяг $9 млрд з менш ніж $700 млн на початку року.

Крім DeFi, прихильники цифрових валют, таких як біткойн, стверджують, що вони пропонують можливість заощадження на тлі побоювань, що величезні вливання стимулів для протидії пандемії розпалять інфляцію і послаблять долар.

За словами Марка Флері, головного виконавчого директора компанії Two Prime, що займається управлінням криптоактивами та фінансовими технологіями, криптовалютні ринки досягли успіху під час кризи COVID-19 частково тому, що біткойн стає «притулком», як і золото, коли ризиків стає все більше.

В цілому інтерес інвесторів до криптовалют зростає по мірі того, як розширюються ринки деривативів для біткойнів і ефіріума.

DeFi привів до сплеску інтересу до контрактів Ethereum, сказав Азіз Зайнуддін, директор по продуктах Fasset, додавши, що «роздрібні користувачі криптовалют все частіше звертаються до деривативів, щоб максимізувати свій прибуток».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті