Захворіло у світі
40,818,555
Померло у світі
1,125,388
Вилікувалось у світі
27,929,230
Захворіло в Україні
315,826
Померло в Україні
5,927
Вилікувалось в Україні
132,219
Трамп завдав нового удару по туристичній галузі Куби

Трамп завдав нового удару по туристичній галузі Куби

Адміністрація наклала санкції на кубинські ром і сигари

Трамп завдав нового удару по туристичній галузі Куби
фото pixabay.com

Американці, які подорожують на Кубу, не зможуть купувати ром або тютюн в якості сувенірів, а також не зможуть зупинятися в кубинських державних готелях відповідно до нових обмежень, які будуть пізніше оголошені адміністрацією президента США Дональда Трампа, передає Miami Herald.

Міністерство фінансів США змінило положення про введення ембарго відносно Куби, заборонивши імпорт рому та тютюну, а також проживання в готелях або об'єктах нерухомості, контрольованих кубинським урядом, урядовими чиновниками, а також Комуністичною партією або їх близькими родичами.

Ці об'єкти з'являться в новому списку, створеному Державним департаментом. Туристичні компанії, що знаходяться під юрисдикцією США, не зможуть бронювати місця в таких готелях.

Ці заходи завдадуть серйозного удару по туристичній галузі Куби, оскільки всі готелі на острові належать уряду.

Казначейство також скасувало загальну політику видачі дозволів на участь або організацію конференцій, семінарів, виставок і спортивних заходів. Громадяни, резиденти і компанії, які підпадають під дію законодавства США, повинні подати заяву на отримання спеціального дозволу або ліцензії на цю діяльність.

Нові правила набудуть чинності в середу, коли вони будуть офіційно опубліковані в Федеральному реєстрі.

Нагадаємо, США ввели санкції проти Куби через підтримку режиму Мадуро, оскільки глава Венесуели купує в Куби військову і розвідувальну допомогу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті