Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
У Криму змушують позбутися українського паспорта – посол

У Криму змушують позбутися українського паспорта – посол

За українським законодавством кримчани все одно залишаться громадянами України

У Криму змушують позбутися українського паспорта – посол
Фото: pixabay

В окупованому Криму переслідують власників українських паспортів і чинять тиск, для того щоб населення позбувалося українських документів. Про це заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця в інтерв'ю Крим.Реалії.

«Те, що власників українських паспортів у Криму переслідують – це факт. Те, що на власників українських паспортів тиснуть, для того, щоб вони позбулися цих паспортів – це факт. Але я хочу сказати, що українське громадянство не випливає з наявності паспорта. Це паспорт отримують на підставі того, що ви вже громадянка або громадянин України. Тому навіть якщо окупанти змусять українців або кримських татар порвати свої українські паспорти, вони все одно залишаються громадянами України», – зазначив Кислиця.

У червні правозахисники повідомляли, що кримчан почали штрафувати російські служби за український паспорт при перетині адмінкордону Криму з Херсонською областю.

Нагадаємо, в окупованому Криму 29 населених пунктів перевели на режимне водопостачання або підвезення води через посуху.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті