Захворіло у світі
40,818,555
Померло у світі
1,125,388
Вилікувалось у світі
27,929,230
Захворіло в Україні
315,826
Померло в Україні
5,927
Вилікувалось в Україні
132,219
Аеропорт «Ужгород» відновить повноцінну роботу — Криклій

Аеропорт «Ужгород» відновить повноцінну роботу — Криклій

Криклій підписав відповідну двосторонню міжурядову угоду зі Словаччиною

Аеропорт «Ужгород» відновить повноцінну роботу — Криклій
фото: twitter.com/DmytroKuleba

Повноцінну роботу аеропорту «Ужгород» буде відновлено – міністр інфраструктури України Владислав Криклій та міністр транспорту і будівництва Словаччини Андрей Долежал підписали відповідну двосторонню міжурядову угоду. Про це Криклій повідомив у своєму телеграм-каналі.

«Повноцінну роботу аеропорту «Ужгород» буде відновлено. Щойно разом з моїм словацьким колегою – міністр транспорту і будівництва Словацької Республіки Андреєм Долежалом підписали відповідну двосторонню міжурядову угоду. Нарешті після стількох місяців простою ми з’єднаємо Закарпаття авіаційним сполученням з іншими регіонами та із закордоном», – написав він.

Підписання угоди відбулося в рамках візиту до Словаччини президента України Володимира Зеленського.

«Це були непрості переговори, але я радий, що вони завершилися позитивно. Підписана угода, завдяки якій міжнародний аеропорт «Ужгород» зможе відновити функціонування. Я вдячний  словацькій стороні за конструктивний підхід і гарну справу для наших країн і розвитку Закарпаття», – написав глава МЗС України Дмитро Кулеба на своїй сторінці у твіттері.

Місяць тому прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та прем'єр-міністр Словаччини Ігор Матович в ході зустрічі обговорили питання відновлення роботи ужгородського аеропорту.

Нагадаємо: аеропорт Ужгород розташований таким чином, що зліт і посадка тут можлива тільки з боку Словацької Республіки. З іншого боку злітно-посадкової смуги зліт і посадка неможливі через сильний перепаду висот, оскільки там гори.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті