Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Мінюст США хоче послабити юридичну «броню» Facebook, Google і Twitter

Мінюст США хоче послабити юридичну «броню» Facebook, Google і Twitter

Компанії чинитимуть спротив намаганням Конгресу змінити вигідну для них статтю закону

Мінюст США хоче послабити юридичну «броню» Facebook, Google і Twitter
фото pixabay.com

Міністерство юстиції США запропонувало Конгресу способи обмежити юридичний захист технологічних компаній, включаючи Facebook Inc, Google і Twitter Inc, і змусити їх нести більше відповідальності за управління контентом на своїх платформах, передає Bloomberg.

Ініціатива дозволить просунутися в реалізації двох головних цілей, намічених адміністрацією президента США Дональда Трампа і Мін'юстом в червні: змусити інтернет-платформи активніше боротися з незаконними діями і управляти контентом на справедливій основі відповідно до норм регулювання.

У центрі уваги знаходиться розділ 230 закону 1996 року про пристойність в сфері комунікації, який наділяє інтернет-платформи широкими повноваженнями в плані управління своїми сайтами і захищає їх від юридичної відповідальності за дії користувачів. Виняток становить лише вузький перелік випадків.

Представники технологічної галузі чинять спротив намаганням змінити або визнати недійсним розділ 230, стверджуючи, що він дозволяє їм працювати, не боячись величезної кількості судових позовів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті