Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Американська компанія виробляє посуд та гаманці з парникових газів

Американська компанія виробляє посуд та гаманці з парникових газів

Вироби з нього вуглецево-негативні та розкладаються в океані

Американська компанія виробляє посуд та гаманці з парникових газів
фото: Newlight

Компанія Newlight розробила матеріал, виготовлений мікробами, який використовує метан для виготовлення всього, від посуду до гаманців до окулярів. Про це повідомляє Fast Company.

Для виробництва використовується більш ніж 15-метровий бак з нержавіючої сталі наповнений 56 781 літр солоної води з мікробами, що перетворюють метан – потужний парниковий газ – у новий матеріал, який одночасно може допомогти в боротьбі з кліматичними змінами та океанічним пластиком. Метан на виробництво надходить із занедбаної вугільної шахти та інших джерел, звідки він інакше потрапляв би в атмосферу.

Мікроорганізми перетворюють його на матеріал, який Newlight називає Air Carbon. Потім він фільтрується, висушується до дрібнодисперсного білого порошку, з якого вже можна формувати вироби.

Компанія експериментувала з перетворенням матеріалу на все – від меблів до упаковки, але вирішила спершу зосередитись на продуктах, де це могло б мати найбільший вплив – зокрема, на заміні одноразових пластикових соломинок та столових приборів.

Американська компанія винайшла міцний матеріал з парникових газів

Також Newlight створила окремий бренд під назвою Covalent, який виготовляє гаманці та сумочки з цього ж матеріалу замість шкіри. Бренд також використовує Air Carbon для виготовлення вуглецево-негативних окулярів.

Американська компанія винайшла міцний матеріал з парникових газів

Продукти, доступні для попереднього замовлення, матимуть відмітку «вуглецева дата», яку споживачі можуть під'єднати до спеціального сайту, щоб простежити, як вуглець у цьому товарі рухався у процесі виробництва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті