Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
МАУ вирішила поки що не літати до Єревану

МАУ вирішила поки що не літати до Єревану

Авіакомпанія оцінила ризики у зв’язку зі збройним конфліктом між Вірменією та Азербайджаном

МАУ вирішила поки що не літати до Єревану
фото www.flickr.com/photos/139215487@N05/48923746043

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) оголосила про тимчасове припинення здійснення рейсів Київ-Єреван через збройний конфлікт між Вірменією та Азербайджаном в Нагірному Карабасі.

Як повідомляє avianews.com, відповідне рішення авіакомпанія прийняла після аналізу можливих ризиків і введення воєнного стану та мобілізації у Вірменії.

«Виконання рейсу до Єревану неможливо без роз'яснення наших подальших дій з боку авіаційної влади України та офіційної позиції Баку і Єревана щодо забезпечення безпеки авіаційного простору в небі над Азербайджаном і Вірменією», – зазначив президент МАУ Євген Дихне.

Найближчий рейс МАУ Київ-Єреван внесений до розкладу на 28 вересня. В цей же день політ з Києва до Єревана запланований у SkyUp. В прес-службі авіакомпанії поки що не прокоментували, чи будуть його виконувати.

Під питанням також виявилися рейси МАУ Київ-Баку, які авіакомпанія планувала відновити з 4 жовтня.

Нагадаємо: на кордоні Азербайджану і Вірменії почалися бойові дії. Сторони звинувачують один одного в провокації конфлікту.

Збройний конфлікт за контроль над спірними територіями, переважно над Нагірним Карабахом, між вірменами та азербайджанцями спалахнув у 1988 році. Регіон, в якому проживало багато вірменів, в радянські часи входив до складу Азербайджанської РСР. Наприкінці 1980-х провірменські сили за підтримки Єревана взяли Нагірний Карабах під свій контроль. Відтоді триває збройний конфлікт між Вірменією та Азербайджаном за ці території.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті