Головний редактор Telegram-каналу Nexta Протасевич покинув проект

Головний редактор Telegram-каналу Nexta Протасевич покинув проект

Він заявив, що це рішення добре обдумане

Головний редактор Telegram-каналу Nexta Протасевич покинув проект
Одна з публікацій в NEXTA

Головний редактор білоруського опозиційного Telegram-каналу Nexta Роман Протасевич заявив про вихід з проекту. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, передає Forbes.

Він зазначив, що прийняв рішення самостійно і воно не було спонтанним.

«З неділі (27 вересня) я більше не маю ніякого відношення до проекту NEXTA. Рішення піти було прийнято мною і не є спонтанним», – написав Протасевич.

Він також запевнив, що з «екранів девайсів» йде ненадовго. «Попереду ще багато чого цікавого. Тож, як то кажуть, не перемикайтеся», – резюмував екс-головний редактор. Про причини свого рішення Протасевич не повідомив.

Після початку масових протестів у Білорусі Telegram-канал Nexta став одним із головних джерел інформації про акції опозиціонерів у Білорусі. За тиждень кількість його підписників збільшилася від 300 000 до 2 млн.

Протасевич розповідав в інтерв'ю «Російській службі BBC», що займався роботою каналу на постійній основі, а засновник Nexta Степан Путило займався довгостроковими планами.

МВС Білорусі завело на Протасевича і Путило від чотирьох до шести кримінальних справ сумарним терміном ув'язнення до 25 років, поділився журналіст в інтерв'ю. У зв'язку з цим він попросив політичного притулку в Польщі, де зараз проживає.

Нагадаємо, влада Білорусі оголосила в розшук засновника найпопулярніших опозиційних телеграм-каналів Nexta і Nexta Live Степана Путило.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті