Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
Група ЕРУ забезпечить постачання газу від PGNiG для Оператора ГТС України

Група ЕРУ забезпечить постачання газу від PGNiG для Оператора ГТС України

Газ буде передаватись з 1 жовтня 2020 року до 1 травня 2021 року

Група ЕРУ забезпечить постачання газу від PGNiG для Оператора ГТС України
фото: interfax.com.ua

«ЕРУ Трейдінг» стала переможцем тендеру, проведеного Оператором газотранспортної системи України (Оператор ГТСУ), на поставки природного газу польської нафтогазової компанії PGNiG. Про це повідомляється на сайті ERU.

Згідно з умовами, газ буде передаватись з 1 жовтня 2020 року до 1 травня 2021 року. Це будуть перші поставки природного газу від PGNiG для технічних потреб новоствореного Оператора ГТСУ.

«ЕРУ Трейдінг» змогла запропонувати найбільш конкурентоспроможні ціни завдяки підтримці PGNIG, і ми збільшили страхування політичних ризиків від Американської корпорації DFC до $100 млн, що дозволяє нашій компанії фінансувати постачання значних обсягів та прийняти відповідні кредитні ризики. Ми вважаємо такі тендери є яскравим прикладом прозорості ведення бізнесу і зростаючої довіри до українського газового ринку та новоствореного Оператора ГТС України», – розповів керуючий партнер «ЕРУ Груп» Ярослав Мудрий.

Польська нафтогазова компанія (PGNiG) займається розвідкою і видобутком природного газу та сирої нафти, а також імпортом, зберіганням, продажем, розподілом газоподібного та рідкого палива, виробництвом тепла та електроенергії, надаючи, окрім цього, послуги з геофізики та буріння. Її дочірні компанії та філії здійснюють геологорозвідувальну та виробничу діяльність у Норвегії та Пакистані, займаються продажем газу в Німеччині та трейдингом ЗПГ через офіс у Лондоні.

«Енергетичні ресурси України» («ЕРУ») – група компаній з іноземними інвестиціями, яка спеціалізується на реалізації проєктів в українській енергетиці. ERU Management Services LLC – американська материнська компанія, що входить до складу Групи та здійснює трейдингові операції,  з липня 2020 року єдина здійснює поставки газу з України до Румунії. 

Також до складу Групи входить «ЕРУ Трейдінг», яка у липні 2019 стала першою компанією, що здійснила імпорт електроенергії з країн Європи в Україну. «ЕРУ Трейдінг» є єдиною компанією, яка законтрактувала американський ЗПГ для України.

Нагадаємо: Оператор ГТС України вперше імпортував газ з трансбалканського напрямку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті