Суд зупнив видаткові операції на рахунках «ВОГ Трейдинг»

Суд зупнив видаткові операції на рахунках «ВОГ Трейдинг»

Податковий борг компанії сягає майже 190 млн грн

Суд зупнив видаткові операції на рахунках «ВОГ Трейдинг»
Фото: pixabay

Волинський окружний адмінсуд задовольнив позов Головного управління Державної податкової служби у Волинській області до ТОВ «ВОГ Трейдинг» і зупинив видаткові операції на рахунках відповідача. Про це повідомляє Finbalance.

«Зобов'язати ТОВ «ВОГ Трейдинг» виконати законні вимоги податкового керуючого шляхом надання документів, необхідних для здійснення опису майна, на яке поширюється право податкової застави», – йдеться в рішенні суду.

Згідно з судовими матеріалами, за даними податківців, на 30.06.2020 за відповідачем рахується податковий борг по ПДВ на 188,7 млн ​​грн.

Як зазначається, факт наявності та обґрунтованості суми заборгованості підтверджено рішенням Волинського окружного адмінсуду за позовом Офісу великих платників податків до ТОВ «ВОГ Трейдинг» про стягнення податкового боргу, яке було залишено постановою Восьмого апеляційного адмінсуду без змін.

Як констатується, для погашення боргу контролюючий орган направив відповідачу податкову вимогу «Ю» №409-48 від 10.04.2018.

Як наголошується, у зв'язку з несплатою податкового боргу у встановлені терміни, платнику було направлено і вручено рішення начальника Львівського управління Офісу великих платників податків про опис майна у податкову заставу майна, що перебуває у власності ТОВ «ВОГ Трейдинг».

Згідно з судовими матеріалами, представнику відповідача були вручено лист Головного управління ДПС у Волинській області про необхідність надання податковому органу ліквідного майна для проведення опису майна, на яке поширюється право податкової застави, і бухгалтерські документи, що підтверджують наявність активів на балансі підприємства.

Податковий керуючий здійснив фактичний вихід на підприємство для проведення опису майна, проте відповідач не надав ні документів для здійснення опису майна платника податків у податкову заставу, ні інформації про наявність такого майна взагалі, про що був складений акт про перешкоджання платником податків виконанню повноважень податкового керуючого.

ТОВ «ВОГ Трейдинг» пов'язане з мережею АЗС WOG, яка входить в групу «Континіум». Її кінцеві бенефіціари – Степан Івахів, Сергій Лагур, Роман і Софія Єремєєві (діти покійного нардепа Ігоря Єремєєва)

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло