Захворіло у світі
40,818,555
Померло у світі
1,125,388
Вилікувалось у світі
27,929,230
Захворіло в Україні
315,826
Померло в Україні
5,927
Вилікувалось в Україні
132,219
LVMH подає зустрічний позов проти Tiffany з приводу угоди на $16 млрд

LVMH подає зустрічний позов проти Tiffany з приводу угоди на $16 млрд

Французька компанія намагається уникнути поглинання, яке могло б стати найбільшим в індустрії розкоші

LVMH подає зустрічний позов проти Tiffany з приводу угоди на $16 млрд
фото www.flickr.com/photos/15688373@N03/3628416605

Французька LVMH Moët Hennessy – Louis Vuitton (LVMH) заявила, що подала зустрічний позов проти Tiffany, намагаючись піти від поглинання за $16,2 млрд, яке було б найбільшим в індустрії розкоші.

Як повідомляє CNBC, у позові, поданому в штаті Делавер, зазначається, що LVMH «як і раніше повністю впевнена у своїй позиції, що умови, необхідні для закриття угоди з придбання Tiffany, не були виконані». В документі також наголошується, що «помилкові аргументи, висунуті Tiffany, абсолютно безпідставні».

Нагадаємо: на початку вересня власник Louis Vuitton відмовився від придбання. В тодішній заяві LVMH повідомила, що не зможе завершити придбання Tiffany «в нинішньому вигляді».

Фірма послалася на загрозу введення мит Сполучними Штатами на французькі товари та прохання Tiffany про продовження крайнього терміну угоди до кінця року.

Тоді мережа ювелірних виробів Tiffany негайно подала позов в Делавері, щоб забезпечити виконання угоди, заявивши, що запит французького уряду не має під собою законних підстав.

В новому позові LVMH згадала і про коронакризу, заявивши, що тепер має місце «істотний несприятливий ефект». Компанія також засудила «безгосподарність компанії Tiffany в її бізнесі», яка, за її словами, є кричущим порушенням її зобов'язання діяти у звичайному порядку.

«Наприклад, Tiffany виплачувала максимально можливі дивіденди, поки компанія спалювала грошові кошти та повідомляла про збитки. Жодна інша чудова компанія у світі не зробила цього під час кризи. У заяві наводиться безліч прикладів безгосподарності, включаючи скорочення капітальних і маркетингових інвестицій, а також отримання додаткових боргів », – йдеться в заяві LVMH.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті