Захворіло у світі
45,629,082
Померло у світі
1,189,515
Вилікувалось у світі
30,309,163
Захворіло в Україні
387,481
Померло в Україні
7,196
Вилікувалось в Україні
158,928
Заставу за нардепа Юрченко внесли «небайдужі до екології» люди

Заставу за нардепа Юрченко внесли «небайдужі до екології» люди

Внесена за Юрченка застава становить 3,1 млн гривень

Заставу за нардепа Юрченко внесли «небайдужі до екології» люди
фото: slovoidilo.ua

Нардеп Олександр Юрченко, виключений з фракції «Слуга народу» після корупційного скандалу, заявив, що заставу у розмірі 3,1 млн гривень внесли за нього «небайдужі до екології люди». Про це він розповів у вівторок, 29 вересня, у коментарі «Радіо Свобода» біля будівлі Верховної Ради.

«Це просто люди, небайдужі у правовій системі в Україні і саме питаннями екології у Київській області», – сказав депутат, відповідаючи на запитання журналістки.

За його словами, зазначені люди стурбовані проблемами полігонів і внесли за нього заставу, щоб «законодавство, яке ми зараз розробляємо, змогло б врегулювати поводження з побутовими відходами» заради навколишнього середовища.

Нагадаємо: 17 вересня генеральний прокурор Ірина Венедиктова підписала підозру Юрченку у справі про ймовірне хабарництво.

За даними слідства, він разом зі своїм неофіційним помічником Іваном Фіщенком вимагали від детектива НАБУ під прикриттям $13 000 за внесення пропозицій до законопроєкту про побутові відходи та ще $200 000 для підкупу членів профільного парламентського комітету, членом якого є нардеп.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті