Walmart має намір інвестувати $25 млрд в цифрову платформу Tata Group – ЗМІ

Walmart має намір інвестувати $25 млрд в цифрову платформу Tata Group – ЗМІ

Платформа, яка об'єднає всі споживчі послуги Tata, буде запущена в грудні-січні

Walmart має намір інвестувати $25 млрд в цифрову платформу Tata Group – ЗМІ
фото www.flickr.com/photos/jeepersmedia/14010432313

Walmart Inc веде переговори з Tata Group про інвестиції в розмірі до $25 млрд у цифрову платформу індійського конгломерату. Про це повідомляє Reuters із посиланням на дані газети Mint.

Додаток, який планується запустити в Індії в грудні або січні, об'єднає всі споживчі послуги Tata в рамках однієї платформи, йдеться в повідомленні видання.

Walmart найняла Goldman Sachs в якості банкіра для запропонованої угоди, яка може бути організована як спільне підприємство під управлінням Tata і включати пропозиції від Flipkart Walmart.

«Walmart прагне отримати сильний бренд, який підтримує свій бізнес в галузі е-комерції, в той час, як Tata group хоче мати глобальне ім'я і визнаного гравця в онлайн-просторі ... щоб мати можливість конкурувати з платформами Jio від Reliance Industries і Amazon», – повідомило джерело Mint.

Крім того, за даними Bloomberg, Tata Group, чиї лістингові компанії мають сукупну ринкову вартість $160 млрд, веде переговори з потенційними інвесторами про частки у своїй цифровій платформі.

Якщо угода відбудеться, це може стати найбільшою інвестицією Walmart в країні, яка перевищить $16 млрд доларів, які американський роздрібний торговець заплатив за 66% акцій компанії Flipkart.

Ринок е-комерції в Індії швидко розвивається і, за оцінками Goldman Sachs, до 2024 року досягне $99 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло