Зеленський передав «президентський» лікеро-горілчаний завод на приватизацію

Зеленський передав «президентський» лікеро-горілчаний завод на приватизацію

Завод перейшов в управління Фонду держмайна

Зеленський передав «президентський» лікеро-горілчаний завод на приватизацію
фото: times.zt.ua

Президент Володимир Зеленський передав непрофільний актив Держуправління справами (ДУС) – Житомирський лікеро-горілчаний завод – в управління Фонду держмайна для подальшої приватизації. Відповідний указ він підписав 29 вересня. Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

«Такий крок здійснено з метою оптимізації переліку об’єктів державної власності, які перебувають в управлінні Державного управління справами, однак не використовуються для забезпечення діяльності президента України. Оскільки Житомирський лікеро-горілчаний завод є таким об’єктом, глава держави підтримав пропозицію ДУС про його передачу в управління Фонду державного майна України для подальшої приватизації. Очікується, що результатом реалізації цього кроку буде збільшення надходжень до державного бюджету», – йдеться у повідомленні.

Сукупний дохід підприємства за I півріччя 2020 року – 2 465 000 гривень, у той час, як за аналогічний період минулого року дохід становив 3 017 000 гривень.

Нагадаємо: ФДМУ оголосив про проведення приватизаційного аукціону Немирівського спиртзаводу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло