Лідер у розгортанні мереж 5G в Британії обрав замість Huawei фінську Nokia

Лідер у розгортанні мереж 5G в Британії обрав замість Huawei фінську Nokia

Це дозволить заповнити порожнечу після заборони на участь китайської компанії в розгортанні 5G в країні

Лідер у розгортанні мереж 5G в Британії обрав замість Huawei фінську Nokia
фото DR

Nokia Corp уклала угоду з найбільшим британським оператором мобільного зв'язку BT Group Plc на поставку обладнання для мереж 5G, передає Інтерфакс з посиланням на повідомлення Nokia.

В рамках угоди, яка перетворить фінську телекомунікаційну компанію в найбільшого інфраструктурного партнера BT, Nokia буде надавати обладнання та послуги на базових станціях BT по всій Великобританії, йдеться в повідомленні.

Як пише CNBC з посиланням на джерела в галузі, на частку Nokia буде припадати 63% всієї мережі BT. Фінансові умови угоди не розголошуються.

В даний час Nokia підтримує мережу BT в Лондоні, англійському Мідленді і деяких сільських районах, але тепер її вплив розшириться.

Це дозволить заповнити порожнечу, що виникла на ринку після заборони на участь китайської компанії Huawei Technologies в розгортанні британських мереж 5G, зазначає ВВС.

У липні уряд Великобританії оголосив, що оператори мобільного зв'язку в країні будуть змушені припинити закупівлю обладнання у Huawei до кінця року, а до 2027 року обладнання Huawei має бути повністю вилучено з обігу в мережах 5G.

Це рішення, прийняте з міркувань національної безпеки, фактично поклало кінець партнерським відносинам між BT і Huawei, які були встановлені ще в 2005 році, відзначає ВВС.

Напередодні повідомлялося, що США ввели санкції проти найбільшого китайського виробника мікросхем.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті