Захворіло у світі
40,818,555
Померло у світі
1,125,388
Вилікувалось у світі
27,929,230
Захворіло в Україні
315,826
Померло в Україні
5,927
Вилікувалось в Україні
132,219
У «Дії» у бета-версії з'явилась функція перегляду та оплати штрафів ПДР

У «Дії» у бета-версії з'явилась функція перегляду та оплати штрафів ПДР

Також з'явилося цифрове свідоцтво про народження

У «Дії» у бета-версії з'явилась функція перегляду та оплати штрафів ПДР
Фото: team.diia.gov.ua

Команда додатку «Дія» 29 вересня запустила у бета-версії нові цифрові продукти – перегляд та оплата штрафів ПДР, боргів за виконавчим провадженням та цифрове свідоцтво про народження. Про це повідомив у фейсбуці міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Ми зробили актуальні сервіси ще більш зручними. Свідоцтво про народження вашої дитини (до 16 років) підтягнеться з Державного реєстру актів цивільного стану. Зараз тестуємо свідоцтва, видані з 2004 до 2019 року. Ще один документ у смартфоні. Відповідна постанова про його впровадження вже прийнята урядом.

Набагато простіше сплачувати в онлайні у застосунку. Скоро борги майнового характеру можна буде відстежувати не тільки у застосунку, а й у кабінеті громадянина на порталі», – написав він.

За його словами, у розділі «Виконавчі провадження» користувач зможе побачити перелік проваджень, де його визнано боржником.

«Ще один плюс – сплата штрафів чи боргів відбувається в декілька кліків. Ви натискаєте «оплатити» та обираєте спосіб (ввести дані з картки/GPay/ApplePay). Квитанція зберігається в Дії. Ви зможете її завантажити або надіслати на мейл. Після оплати можна буде відстежувати зміну статусу боргу чи штрафу», – пояснив міністр.

Про недоліки додатку «Дій вдома» Mind писав у матеріалі: «Пробій в ізоляції: на які баги «Дій вдома» найчастіше скаржаться українці»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті