Facebook інтегрує Messenger з «діректом» в Instagram

Facebook інтегрує Messenger з «діректом» в Instagram

Користувачі Facebook тепер можуть відправляти повідомлення користувачам Instagram без необхідності завантажувати новий додаток, і навпаки

Facebook інтегрує Messenger з «діректом» в Instagram
фото pixabay.com

Соціальна мережа Facebook оголосила, що інтегрує чат Messenger з повідомленнями в Instagram.

Як йдеться в повідомленні на сайті компанії, користувачі Facebook тепер можуть відправляти повідомлення користувачам Instagram без необхідності завантажувати новий додаток, і навпаки.

«Понад мільярд людей вже використовують Messenger як місце, де можна поділитися, висловитися і поспілкуватися з родиною і друзями, – заявили в компанії. – Ось чому ми з'єднуємо Messenger і Instagram, щоб додати в Instagram деякі з кращих функцій Messenger – щоб у вас був доступ до кращого обміну повідомленнями, незалежно від того, яку програму ви використовуєте».

Згідно зі звітом про доходи за ІІ квартал 2020 року, додатки для обміну повідомленнями Facebook мають в цілому 3,14 млрд унікальних користувачів щомісяця.

Нагадаємо: у січні 2019 року Facebook оголосила про свій план по інтеграції Messenger, Instagram і WhatsApp. Законодавці Європейського союзу одразу висловили стурбованість щодо конфіденційності користувачів після того, як Facebook анонсувала свої наміри.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті