Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
Президент Азербайджану назвав головну умову для припинення бойових дій

Президент Азербайджану назвав головну умову для припинення бойових дій

Якщо умова, встановлена Ільхамом Алієвим буде виконана, «бої припиняться, не буде кровопролиття, буде мир»

Президент Азербайджану назвав головну умову для припинення бойових дій
Ільхам Алієв
фото www.flickr.com/photos/worldeconomicforum/8630324565

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що бойові дії в Нагірному Карабаху припиняться виключно тоді, коли регіон покинуть вірменські війська.

« У нас є одна умова, вони повинні забратися геть з наших земель беззастережно, повністю і негайно. Дана моє умова в силі, і якщо уряд Вірменії буде виконувати цю умову, то бої припиняться, не буде кровопролиття, буде мир, в наш регіон прийде мир», – цитує слова азербайджанського лідера видання 1news.az.

Алієв наголосив, що і раніше попереджав, що якщо питання з Карабахом не буде вирішене шляхом переговорів, «Азербайджан має повне право, щоб питання було вирішене військовим шляхом».

«У Статуті ООН, яка є вищою міжнародною структурою у світі, вказується, що кожна держава має право на самооборону, і ми використовуємо це, захищаючи себе, переходячи в контрнаступ, наносимо сьогодні ворогові нищівних ударів », – наголосив він.

Між тим, прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що Вірменія розглядає можливість визнання незалежності Нагірного Карабаху.

Нагадаємо: раніше цього дня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба озвучив позицію України щодо конфлікту в Нагірному Карабаху.

Як повідомлялось, один із найбільш затяжних конфліктів у світі – територіальний диспут Азербайджану і Вірменії – раптово спалахнув з новою силою. 27 вересня Баку і Єреван, звинувативши одне одного в агресії, розгорнули запеклі бойові дії вздовж лінії зіткнення в Нагірному Карабаху. Обидві країни ввели військовий стан і зробили войовничі заяви, представивши зіткнення як війну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті