Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Суд задовольнив позов «Украероруху» до МАУ

Суд задовольнив позов «Украероруху» до МАУ

Тепер МАУ зобов'язані укласти стандартний договір з «Украерорухом»

Суд задовольнив позов «Украероруху» до МАУ
фото: picture-alliance/M/Mainka

Господарський суд міста Києва своїм рішенням від 30 вересня 2020 року задовольнив позов Державного підприємства обслуговування повітряного руху України («Украероруху») до української авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» про зобов’язання МАУ укласти договір про надання послуг з аеронавігаційного обслуговування на 2020 рік. Про це повідомляється на сторінці «Украероруху» у фейсбуці.

Зазначається, що рішення суду підтвердило відповідність положень договору з надання аеронавігаційного обслуговування нормам чинного законодавства України, підтвердивши правильність позиції «Украероруху» стосовно того, що договір про аеронавігаційне обслуговування є стандартним для всіх авіаперевізників.

«Таким чином, спроба МАУ укладення договору з АНО (аеронавігаційного обслуговування – авт.) на «ексклюзивних» умовах судом визнана не була. Отже, у 2020 році, які і в 2019 році МАУ має укладений договір з АНО, що позбавляє авіакомпанію одного із інструментів для несплати боргу за АНО у 2020 році», – зауважують в «Украерорусі».

Нагадаємо: у серпні 2020 року Північний апеляційний господарський суд задовольнив скаргу «Украероруху» та визнав укладеним договір між держпідприємством та компанією «Міжнародні авіалінії України» про надання послуг з аеронавігаційного обслуговування за 2019 рік.

В «Украерорусі» також заявили, що МАУ на початку 2019 року відмовилась підписувати договір про надання послуг з аеронавігаційного обслуговування через нібито дискримінаційні умови.

У листопаді 2019 року повідомлялося, що МАУ заборгувала «Украероруху» 1 млрд гривень. Ця сума включає і плату за надані послуги, і штрафні санкції, і поточні платежі.

Ще у березні МАУ програла позов до держпідприємства з обслуговування повітряного руху «Украерорух» на суму понад 876 млн грн у Господарському суді Київської області

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті