Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Навальний подає до суду на прес-секретаря Путіна через слова про співпрацю з ЦРУ

Навальний подає до суду на прес-секретаря Путіна через слова про співпрацю з ЦРУ

Політик вимагає спростувати ці звинувачення

Навальний подає до суду на прес-секретаря Путіна через слова про співпрацю з ЦРУ
фото DR

Російський опозиціонер Олексій Навальний вирішив подати до суду на прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова. Раніше Пєсков заявив, що з опозиціонером працюють фахівці Центрального розвідувального управління США.

«Тут пряме твердження від держчиновника. Тому, по-перше, я подаю до суду на Пєскова. А по-друге, вимагаю опублікувати докази і факти, що вказують на «роботу з фахівцями ЦРУ». Прямо по телевізору покажіть, в прайм-тайм. Дозволяю», – написав Олексій Навальний у своєму блозі.

«Позов готуємо. Подавати будемо за місцем проживання Пєскова, тобто в Пресненський районний суд Москви», – глава юридичної служби Фонду боротьби з корупцією В'ячеслав Гімаді.

Раніше Олексій Навальний, який проходить реабілітацію в Німеччині після виписки з берлінської клініки, заявив, що за його отруєнням стоїть президент Росії Владімір Путін.

Коментуючи цю заяву, Пєсков сказав: «Ну, скажу так, напевно, не пацієнт працює із західними спецслужбами, а західні спецслужби працюють з ним. Так буде коректніше. Дійсно, є така інформація. Я навіть можу сказати конкретно: з ним в ці дні працюють фахівці Центрального розвідувального управління Сполучених Штатів Америки. В цілому, напевно, ви запитаєте мене навіть не про спецслужби – добре, це, власне, не перший раз, коли йому дають різні інструкції».

«Ми вважаємо, що подібні звинувачення на адресу президента Росії є абсолютно безпідставними і неприпустимими, більш того, ряд цих висловлювань ми вважаємо абсолютно образливими і також неприйнятними», – додав він.

Нагадаємо, Навальний дав велике інтерв’ю для Der Spiegel, в якому розповів про своє отруєння, лікування і подальші плани.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті