Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Токійська біржа зупинилася через найбільший апаратний збій у трейдинговій системі

Токійська біржа зупинилася через найбільший апаратний збій у трейдинговій системі

Біржа готується відновити роботу в п'ятницю після повного перезапуску системи

Токійська біржа зупинилася через найбільший апаратний збій у трейдинговій системі
фото Shutterstock

У четвер, 1 жовтня Токійська фондова біржа (TSE) була змушена повністю зупинити торгівлю цінними паперами. Причиною раптової зупинки став найбільший апаратний збій в комп'ютерній трейдингової системі, яку TSE використовує з 1999 року. Про це репортерам повідомив директор з інформаційних технологій Japan Exchange Group (JPX) Рюсуке Йокояма, передає NHK World Japan.

Представник JPX запевнив, що проблема не пов'язана з кібератакою, оскільки збій стався на ділянках системи, які не підключені до інтернету. Він додав, що біржа готується відновити роботу в п'ятницю після повного перезапуску системи.

Між тим агентство Bloomberg відзначає, що зупинка Токійської біржі привернула увагу до комп'ютерної системи Arrowhead, що використовуваної для торгів. Система була розроблена у співпраці з компанією Fujitsu. За даними видання, TSE вже звернулася до Fujitsu за допомогою в розслідуванні причин апаратного збою.

Разом з тим, на екстреній прес-конференції, організованій у зв'язку з інцидентом, представники біржі взяли всю відповідальність на себе, а не на постачальника обладнання. У TSE заявили, що не розглядають питання про вимогу відшкодування збитків від Fujitsu.

Прес-секретар Fujitsu Такео Танака вибачився за незручності, завдані через відмову обладнання, поставленого компанією і повідомив, що Fujitsu спільно з TSE вживає заходів щодо вирішення проблеми.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті