Octopus Energy заявила по намір перетворити Британію на «Кремнієву долину енергії»

Octopus Energy заявила по намір перетворити Британію на «Кремнієву долину енергії»

Британська компанія з виробництва екологічно чистої енергії планує створити 1000 нових робочих місць в країні, а також збудувати центр технологій, обробки даних і штучного інтелекту

Octopus Energy заявила по намір перетворити Британію на «Кремнієву долину енергії»
фото www.facebook.com/octopusenergy

Британська компанія з виробництва екологічно чистої енергії Octopus Energy заявила, що хоче зробити Великобританію «Кремнієвою долиною енергії», і докладно виклала план по розширенню своєї платформи хмарних обчислень, відомої як Kraken, яка спрямована на те, щоб спростити і здешевити використання відновлюваної енергії для людей.

Як повідомляє Bloomberg, компанія розраховує створити в країні 1000 робочих місць, розширюючи свої технології, щоб спростити способи покупки електроенергії споживачами.

Нові робочі місця будуть надані в основному випускникам і допоможуть Octopus подвоїти штат співробітників до кінця 2021 року, говориться в заяві компанії. Позиції будуть розподілені по її майданчикам в Лондоні, Брайтоні, Уоріку і Лестері. Компанія також побудує центр технологій, обробки даних і штучного інтелекту в Манчестері на півночі Англії.

Генеральний директор Грег Джексон сказав, що технологія Octopus Kraken мала такий же потенціал, як і App Store від Apple, коли вона була вперше запущена.

«Використовуючи Kraken, нашу хмарну енергетичну платформу, ми таким же чином зробимо революцію в енергетичній галузі, створюючи робочі місця не тільки за рахунок збільшення попиту на доступні відновлювані джерела енергії, а й за рахунок сприяння розвитку нових галузей, таких як електромобілі, електричне опалення. і вертикальне землеробство», – сказав він.

Нагадаємо: минулого тижня Octopus Energy купила американський стартап Evolve Energy за $100 млн задля просування на американський ринок

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті