Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
Зеленський призначив нового керівника «Укроборонпрому»

Зеленський призначив нового керівника «Укроборонпрому»

Ним став Ігор Фоменко, який обіймав посаду заступника гендиректора з виробництва

Зеленський призначив нового керівника «Укроборонпрому»
фото: ukroboronprom.com.ua

Президент Володимир Зеленський своїми указами від 6 жовтня звільнив Айвараса Абромавичуса з посади гендиректора «Укроборонпрому» та призначив в.о. гендиректора концерну Ігоря Фоменка, який обіймав посаду заступника гендиректора з виробництва. Про це йдеться в указах Зеленського №422/2020 та  №423/2020.

Ігор Фоменко в «Укроборонпромі» від 22 листопада 2019 року обіймає посаду заступника генерального директора з виробництва. Працював на Луганському акумуляторному заводі, Луганському станкобудівному заводі, який було реорганізовано та перетворено в Луганський патронний завод. Обіймав керівні посади на Луганському патронному заводі, у Холдинговій компанії «АвтоКрАЗ», Corum Group, ICDI Group.

Отримав ступінь MBA в Institute of International Business Relations (Німеччина), пройшов курси Executive Education у Harvard Business School та INSEAD.

Нагадаємо: Заступник гендиректора «Укроборонпрому» Мустафа Найєм підтвердив, що керівник держконцерну Айварас Абромавичус написав заяву про звільнення.

9 вересня зранку прем'єр Денис Шмигаль провів співбесіду із Сергієм Тихоновим та передав подання на його призначення гендиректором «Укроборонпрому» в Офіс президента.

Раніше нардеп Железняк повідомляв, що найближчими днями посаду голови «Укроборонпрому» залишить Айварас Абромавичус, замість нього призначать завідувача відділу безпеки та оборонно-промислового комплексу Офісу президента і нардепа 3-го скликання від партії Наталії Вітренко Сергія Тихонова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті