Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
Голова Ради НБУ Данилишин зняв свою кандидатуру з конкурсу на голову президента НАН

Голова Ради НБУ Данилишин зняв свою кандидатуру з конкурсу на голову президента НАН

Данилишин: наука стала заручницею «людей глибокого пенсійного віку»

Голова Ради НБУ Данилишин зняв свою кандидатуру з конкурсу на голову президента НАН
фото: slovoidilo.ua

Колишній міністр економіки, голова Ради Національного банку Богдан Данилишин зняв свою кандидатуру із виборів президента Національної Академії наук України. Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Повідомляю, що я зняв свою кандидатуру з виборів Президента НАН України. Всіма силами старався привернути увагу до проблем науки. Але політиків більше цікавлять місцеві вибори», – заявив він.

За його словами, наука стала заручницею «людей глибокого пенсійного віку». Середній вік усіх наукових співробітників Академії 2019 року складав 53,9 року.
«Крім того НАН України стала заложницею свого майна і землі, які вже десятки років експлуатуються в своїх інтересах комерційними структурами і чиновниками . Не в інтересах як держави так і Академії», – сказвав Данилишин.

Він наголосив, що на посаду президента НАН подалися люди старше 69 років:

«Фактично радянської формації і  (за виключенням академіка С. Комісаренка), відомі тільки в Україні, дехто навіть з хитким станом здоровя. Кого б не обрали Президентом НАНУ – Президіальна бюрократична машина буде старатися зберегти брежнєвсько – радянські догми розвитку науки і своє власне місце під сонцем! Це явно шлях в нікуди. Хочу помилятися», – наголосив він.

Нагадаємо: СБУ викрила керівника держпідприємства Нацакадемії наук на вимаганні $200 000. За ці гроші він гарантував передачу ділянки землі, що належить НАН, у постійне користування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті