ARX LIFE приєдналася до MAXIS Global Benefits Network
Реклама

ARX LIFE приєдналася до MAXIS Global Benefits Network

MAXIS GBN це одна з провідних світових мереж зі страхування співробітників міжнародних компаній

Цей матеріал також доступний російською
ARX LIFE приєдналася до MAXIS Global Benefits Network

ARX LIFE, компанія страхування життя, стала членом MAXIS GLOBAL BENEFITS NETWORK (MAXIS GBN) – однієї з провідних світових мереж зі страхування співробітників міжнародних компаній.

MAXIS GBN, співзасновником якого є MetLife та AXA, поєднує в собі можливості андерайтингу світового класу з технологічними інноваціями для надання глобальних рішень, які допомагають провідним транснаціональним корпораціям і міжнародним компаніям піклуватися про своїх співробітників і досягати стратегічних бізнес-цілей.

ARX LIFE (як і страхова компанія ARX) є частиною міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited і міцно утримує лідерство у своєму сегменті. За 7 років активної діяльності компанія увійшла до топ-10 найбільших страховиків України у страхуванні життя.

В'ячеслав Гавриленко, Генеральний директор компанії «ARX Life» зазначає: «Те, що ARX LIFE стала членом одного найвпливовішого страхового пулу в світі, говорить  про надійність нашої компанії, її авторитет на міжнародній арені.Ми дуже раді співпраці з MAXIS GBN, оскільки це дає нашим клієнтам ще більше впевненості в правильності їх вибору. MAXIS GBN об'єднує глобальні міжнародні компанії, пропонуючи для клієнтів цих компаній найкращі умови страхування.Страхуючи життя в ARX Life, клієнти отримують гідний рівень сервісу і комфорту від великої міжнародної компанії, що забезпечує їм чесний і прозорий підхід з безумовною гарантією виплат».

Сума зібраних ARX Life премій за 6 місяців 2020 року склала 128,6 млн грн. Сума виплат склала 12,8 млн грн. Компанія ARX Life у 2019 році показала динамічне зростання в 89%, з абсолютним приростом 83 млн гривень, сума валових страхових премій склала 176 млн гривень.

Інформація про компанію ARX:

 • 25 років на ринку страхування України.
 • Лідер страхування «КАСКО» 11-й рік поспіль.
 • 92% становить задоволеність клієнтів.
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited.
 • №1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2019 рік (згідно з даними Нацкомфінпослуг).
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України у 2018 році (за даними «Топ-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року.
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р. є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал – $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті