Захворіло у світі
115,222,221
Померло у світі
2,560,965
Вилікувалось у світі
65,176,260
Захворіло в Україні
1,374,762
Померло в Україні
26,591
Вилікувалось в Україні
1,186,873
Toyota та Panasonic спільно випускатимуть акумулятори для гібридів

Toyota та Panasonic спільно випускатимуть акумулятори для гібридів

Виробництвом займатиметься СП двох японських компаній Prime Planet Energy & Solutions

Toyota та Panasonic спільно випускатимуть акумулятори для гібридів
фото www.flickr.com/photos/151200203@N04/40032051603

Спільне підприємство японських Toyota та Panasonic під назвою Prime Planet Energy & Solutions (PPES) оголосили про створення нової лінійки літій-іонних акумуляторів, розроблених для гібридних автомобілів.

Як повідомляє Elective, виробництво нових акумуляторів очікується в 2022 році, з подальшим поступовим збільшенням обсягів виробництва. СП розраховує, що виробнича лінія буде досить великою, щоб поставляти батареї приблизно для 500 000 гібридних автомобілів на рік.

«Оскільки електрифікація автомобілів є обов'язковою умовою для вирішення екологічних проблем, таких як глобальне потепління і забруднення повітря, очікується, що світовий ринок електромобілів буде продовжувати швидко рости», – йдеться в повідомленні PPES.

 PPES, 51% якого належить Toyota і 49% Panasonic, було створено в лютому і розпочало роботу в квітні з метою розробки, виробництва і поставки акумуляторів для електромобілів, а також надання різних екологічних рішень.

Нагадаємо: запланований перехід Tesla до власного виробництва акумуляторів для електромобілів змусив інвесторів засумніватися в давньому партнерстві автовиробника з японським постачальником Panasonic.

Як повідомлялось, 22 вересня американський автовиробник Tesla провів захід під назвою Battery Day, під час якого анонсував запуск випуску власних акумуляторів, нового дешевого електрокару, топової моделі Model S з найбільшим запасом ходу у світі

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті