Коболєв заявив, що проти керівництва «Нафтогазу» відкрили кримінальну справу

Коболєв заявив, що проти керівництва «Нафтогазу» відкрили кримінальну справу

Вона побудована на звинуваченнях у державній зраді

Коболєв заявив, що проти керівництва «Нафтогазу» відкрили кримінальну справу
Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв
Фото: 24 канал

Проти керівників НАК «Нафтогаз України» відкрите кримінальне провадження. Приводом для цього стала діяльність менеджменту компанії. Про це в ефірі «Громадського радіо» заявив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

«Справа стосується діяльності менеджменту компанії. Але важко розслідувати діяльність менеджменту без прізвища Коболєв. Вона побудована на звинуваченнях у державній зраді», – сказав Коболєв.

Він повідомив, що не знає, коли справу було відкрито, але уточнив: папери з цього приводу він отримав сьогодні.

«Ми готові це запрошення прийняти. Нам немає чого приховувати. І щодо державного аудиту щодо резерву боргів, і щодо всіх інших питань ми абсолютно відкриті», – підкреслив він.

Як повідомляє «Економічна правда», Державна аудиторська служба надіслала матеріали ревізії НАК «Нафтогаз України» до Головного управління контррозвідки Служби безпеки України. У документі йдеться про масштабні порушення та неефективні управлінські рішення, що «можуть призвести до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 176,190 млрд грн, у тому числі фінансових порушень, що призвели до втрат – 75,486 млрд грн».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті