Захворіло у світі
63,894,184
Померло у світі
1,480,709
Вилікувалось у світі
41,051,676
Захворіло в Україні
758,264
Померло в Україні
12,717
Вилікувалось в Україні
369,054
Новим президентом ЄБРР стала гендиректорка казначейства Франції

Новим президентом ЄБРР стала гендиректорка казначейства Франції

Очікується, що нова глава ЄБРР вступить на посаду до кінця поточного року

Новим президентом ЄБРР стала гендиректорка казначейства Франції
Оділь Рено-Бассо
Фото: flickr

Рада керуючих ЄБРР обрала новим президентом банку громадянку Франції Оділь Рено-Бассо, повідомив старший радник із зовнішніх зв`язків ЄБРР Антон Усов у фейсбуці.

Гендиректор казначейства Франції Рено-Бассо замінить на цій посаді Суму Чакрабарті, який пішов у відставку в липні 2020 році після двох повних чотирирічних термінів президентства.

Очікується, що нова глава ЄБРР вступить на посаду до кінця поточного року.

Згідно з повідомленням, як генеральний директор Казначейства Франції Оділь Рено-Бассо займалася розробкою економічної політики країни, керуючи питаннями європейських і міжнародних фінансових відносин, торговельної політики, фінансового регулювання та управління держборгом.

На цій посаді вона також була віцепрезидентом Європейського економічного і фінансового комітету, заступником в групах G7 і G20 і французьким губернатором або заступником керівника Світового банку, ЄБРР та Африканського банку розвитку (АфБР).

Вона також є головою Паризького клубу.

До своєї нинішньої посади вона була заступником генерального директора Caisse des Dépôts, великої французької державної фінансової установи.

Оділь Рено-Бассо є випускницею Паризького інституту політичних досліджень («Sciences Po») і випускницею Національної школи управління (ENA). Вона також вчилася в Школі державного управління ім. Джона Ф. Кеннеді Гарвардського університету.

У липні стало відомо, що Сума Чакрабарті йде з поста президента Європейського банку реконструкції та розвитку після другого й останнього терміну. Починаючи з 3 липня обов`язки президента ЄБРР тимчасово виконує перший віцепрезидент ЄБРР Юрген Рігтерінк. 

Нагадаємо, Уряд України та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) уклали Меморандум про запобігання корупції та сприяння прозорому й ефективному управлінню в державному секторі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті